укр|рус|eng|pol
 

Про Адвокатське об'єднання «Павленко і Партнери»

Інтереси клієнта - понад усе!

Адвокатське об’єднання «Павленко і Партнери» - одна з найвідоміших юридичних компаній, яка надає повний комплекс послуг на українському ринку. Компанія почала свою діяльність в 1996 році і згідно рейтингу 2011 р. Видавничого Дому «Юридична Практика» сьогодні є визнаним лідером юридичних послуг у Львові.

Досконале знання українського законодавства, глибоке розуміння українського бізнес-середовища, бездоганна професійна репутація, дотримання високих міжнародних стандартів ведення юридичної практики дозволили нам здобути визнання серед колег та лояльність наших клієнтів.

Клієнтами фірми є провідні компанії в галузі торгівлі нафтою та газом, будівництва, телекомунікацій, інвестицій, страхування та банківського бізнесу. У 2005 року нами здійснювався юридичний супровід конкурсу «Євробачення – 2005», що проводився в Україні.

Інтереси клієнта понад усе – така філософія нашої компанії! Довірливі стосунки з клієнтом, конфіденційність, професіоналізм і постійний пошук інноваційних юридичних інструментів та технологій, нестандартних шляхів  вирішення задач -  визначають нашу високу ефективність у співпраці з Клієнтами, дозволяють виправдовувати їх очікування щодо знаходження відповідей на їх правові і економічні питання та досягати запланованих результатів співпраці.

Понад 15 років ми є партнерами наших клієнтів, супроводжуючи їх угоди, допомагаємо успішному росту їхнього бізнесу! Успіх клієнта – наш успіх!

Наша спеціалізація – комплексні рішення.

Наш досвід допомагає вирішувати складні завдання практики як для великого, так і для малого та середнього бізнесу у всіх сферах економіки та таких галузях права:

 • корпоративне право;
 • злиття і поглинання / міжнародне структурування бізнесу;
 • нерухомість, будівництво і земля;
 • врегулювання спорів / представництво інтересів в судах;
 • адміністративна практика;
 • банкрутство;
 • сімейне і спадкове право;
 • трудове право;
 • кримінальне право;
 • інтелектуальна власність.

Детальніше про перелік послуг, який ми пропонуємо, - у розділі «Практики»

Широка спеціалізація у різних галузях права дозволяє Клієнтові, співпрацюючи з нами, розраховувати на комплексне вирішення будь-яких юридичних аспектів його бізнесу та отримувати прості і зрозумілі консультації на складні юридичні питання.

Ми пропонуємо своїм Клієнтам три основні способи співпраці:

 • Екстрена допомога.
  Термінове розв’язання проблемних ситуацій, зокрема в судовому порядку (спори з податковими, державними органами тощо).
 • Стратегічне консультування.
  Надання послуг з формування найоптимальнішої та найбезпечнішої стратегії господарської діяльності (реорганізація, поглинання тощо).
 • Постійна співпраця.
  Надання на регулярній основі послуг з вирішення усього спектру юридичних питань впродовж ведення бізнесу.

Кадри вирішують все!

Стабільність компанії і лояльність клієнтів до неї забезпечує наша команда професіоналів, відданих своїй справі. У львівському офісі компанії працює понад 20 досвідчених фахівців, що складають найбільшу юридичну компанію в Західній Україні. Кожен з наших працівників - не лише професіонал, який володіє глибокими фаховими знаннями, значним практичним досвідом в декількох галузях права, але і відкрита до спілкування особистість з гарним почуття гумору та креативністю. Кожен адвокат компанії володіє кількома мовами, що забезпечує оперативність у співпраці з іноземними компаніями, які працюють на ринку України.

Частина наших клієнтів залучають наших адвокатів та юристів, як зовнішніх консультантів, при наявності власного юридичного відділу. З нашою допомогою вони вирішують питання, пов’язані з такими проектами, як започаткування нового виду діяльності, придбання компаній, майнових комплексів; вирішують складні судові справи та отримують розробки концепцій і стратегій розвитку окремих напрямків діяльності свого основного бізнесу і нових бізнес – проектів.

Завдяки значному досвіду наших партнерів та адвокатів, сформованому в аналогічних проектах, Клієнти отримують цінні рекомендації та об’єктивну правову оцінку ситуації, що склалась, а також у стислі терміни - дієві та ефективні рішення, що забезпечують оперативність у вирішенні справ і мінімізацію своїх фінансових витрат.

З 2003 року «Павленко і Партнери» є партнером Nexia International - мережі консалтингових компаній, яка входить в 10-ку найбільших аудиторських та консалтингових мереж світу. Nexia International об’єднує в 105 країнах компанії з надання аудиторських і консалтингових послуг, банківської справи, корпоративного управління, інвестиційного менеджменту, юридичних послуг, питань з оподаткування. Обов’язковою передумовою членства в Nexia International є дотримання високих стандартів якості послуг, які строго контролюються. Партнерство з Nexia International забезпечує нашим спеціалістам глобальний доступ до джерел професійних знань, глибокого знання регіонального законодавства та розуміння культури бізнесу і звичаїв країни, з якою пов’язані проекти, які супроводжує наша компанія.

Адвокатська компанія «Павленко і Партнери» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), асоціації європейських компаній, що ведуть справи в Україні та членом Міжнародної податкової асоціації (IFA).

Рекомендації клієнтів

Ви можете дізнатися більше про Адвокатське об’єднання «Павленко і Партнери», задавши питання нашим адвокатам, та скориставшись формою зворотнього зв’язку в розділі Контакти.

Умови використання

Правове застереження

Цей веб-сайт адмініструється АО «Паленко і Партнери» та належить їй.

Інформація, розміщена на сайті, максимально перевіряється на точність та достовірність. Матеріали цього сайту надають виключно загальну інформацію та не містять юридичних або інших професійних консультацій. Для отримання інформації щодо конкретних юридичних питань, які Вас цікавлять, звертайтеся, будь ласка, до юристів, згаданих на сайті.

АО «Павленко і Партнери» не несе відповідальності за будь-яку дію, яку було вчинено або не вчинено в результаті отримання матеріалу, доступного на цьому веб-сайті.

Попередження про авторське право

АО Павленко і Партнери © 2011
Всі права захищені.

Окремі користувачі можуть мати доступ та завантажувати матеріали, які складають зміст цього сайту. Таке відтворення дозволяється виключно на тимчасовій основі для доступу до інформації, яка складає зміст цього веб-сайту.

Інформація та матеріали на цьому сайті захищені авторським правом та не можуть бути копійовані, використані або відтворені будь-якою третьою особою без нашого письмового дозволу.

Збір і використання особистої інформації

Загалом, Ви можете користуватися веб-сайтом АО «Павленко і Партнери», не розголошуючи особисту інформацію про себе. Ваші персональні дані, наприклад, прізвище, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти та ін. будуть зберігатися лише в тому випадку, якщо Ви надасте нам таку інформацію для використання однієї з послуг на нашому веб-сайті (наприклад, передплата на новинові розсилки та публікації (тільки електронна пошта), повідомлення про заходи та інша інформація, яка, на нашу думку, може бути Вам цікавою). Якщо виникне потреба, ми будемо чітко вказувати, які поля даних є та не є обов'язковими для одержання інформації, яка запитується.

Якщо Ви отримаєте електронне повідомлення від АО «Павленко і Партнери», яке носить маркетинговий характер, у ньому також буде запропонована опція автоматичної відмови від цієї конкретної розсилки (кнопка «відмовитися») або від усіх маркетингових розсилок фірми. Будь ласка, дотримуйтеся інструкцій, зазначених в електронному повідомленні. Якщо Ви отримали небажану пошту від нашої фірми, будь ласка, відправте копію цього листа на адресу admin@pavlenkopartners.com.

Будь ласка, зверніть увагу, що якщо Ви дасте відповідь на адресу АО «Павленко і Партнери», яка міститься в одній з наших маркетингових розсилок, або зв'яжетеся з нами в інший спосіб, це не стане початком ділових відносин з нами. Будь ласка, не відправляйте нам жодної інформації, яку Ви або хто-небудь інший вважаєте конфіденційною або таємницею, до того моменту, поки ми офіційно не погодимося представляти Ваші інтереси в цьому питанні. Будь-яка інформація, відправлена нам, перш ніж ми погодимося представляти Ваші інтереси, не може бути захищена від розголошення.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Умови використання електронних повідомлень

Електронні повідомлення від АО "Павленко і Партнери" та приєднані файли є конфіденційними та можуть охоронятися законом. Якщо Ви не є адресатом, будь-яке розкриття, відтворення, розповсюдження або розголошення чи використання такого повідомлення є суворо забороненим. Якщо Ви отримали це повідомлення внаслідок помилки, будь-ласка, негайно повідомте відправника та видаліть це повідомлення.

Безпека чи відсутність помилок в електронному повідомленні не можуть бути гарантовані, оскільки інформація може бути перехоплена, спотворена, втрачена, знищена, доставлена із запізненням чи в неповному вигляді, або містити віруси. З урахуванням цього відправник не бере на себе відповідальності за будь-які помилки чи упущення в цьому повідомленні, що виникають внаслідок передачі електронним зв'язком. Для перевірки правильності інформації, будь-ласка, запросіть паперову копію документу.

Меморандум

Меморандум та будь-які інші додатки до нього призначені виключно для використання адресатом і можуть містити конфіденційну або захищену законом інформацію. Якщо Ви не є адресатом, цим попереджуємо, що будь-яке розголошення, відтворення, копіювання, поширення, розповсюдження чи використання іншим чином цих документі категорично заборонено і може мати наслідком цивільну та/або кримінальну відповідальність згідно чинного законодавства. Якщо Ви отримали ці документі в результаті помилки, просимо негайно повідомити нас по телефону, факсом або електронною поштою, і ми забезпечимо повернення нам цих документів без будь-яких витрат для Вас.